Hakkımızda

EuroStar Yurtdışı Eğitim Hizmetleri ile Yabancı Üniversiteler Sizi Bekliyor EuroStar Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri olarak velilerimizin güveni ve öğrencilerimizin başarıların aldığımız güç ve istek ile çalışmalarımızı tüm hızıyla devam ettiriyor ve kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Yurtdışı lisans eğitiminin yakın geçmişe göre oldukça önem kazandığı günümüzde artık öğrenciler mezun olacakları okullardan alacakları diplomaların yanı sıra iş hayatından kendilerine katacakları ekstra özellik ve nitelikleri düşünmeye başlamışlardır. Ülkemizde her sene iki milyon kişi sınava girmekte fakat bunlardan yalnızca iki yüz bin kişi başarılı olurken istediği bölümde bir fakültede okumaya hak kazananların sayısı ise elli bini geçmemektedir. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd Şti olarak başarılı bir üniversite eğitiminin istenen okul ve bölümde okunması ile başladığına inanarak öğrencilerin cep yakmayan fiyatlar ile arzu ettikleri meslekleri edinmelerini sağlamaktayız.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd Şti olarak birçok ülkedeki onlarca ofis ve büromuz ile uluslararası rehberlik ağımızı gün geçtikçe geliştiriyoruz. Şu anda öğrencilerimizi gönderdiğimiz Macaristan, Avusturya, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Japonya, Ukrayna, Bulgaristan, Makedonya, Hırvatistan, Belarus, Azerbaycan, Kazakistan, Suriye, Bosna – Hersek, Romanya ve Gürcistan gibi ülkelerdeki en kaliteli üniversiteler tıptan mühendisliğe, mimarlıktan hukuka onlarca bölümü ile öğrenciye sınav stresi ve taban puan gibi sıkıntılar yaşanmadan sunmakta ve karşılıklı memnuniyet ortamı sağlamaktadır.

Özellikle Avusturya üniversiteleri kaliteli teknik ve ziraat fakülteleri ile bu anlamda bir gelecek düşünen öğrencilerin dikkatlini üzerine çekmektedir. Yoğun Türk yerleşik ve öğrenci nüfusuna sahip olan ülkede ulaşım ve güvenlik de maksimum seviyede bulunduğundan bu konularda endişeleri olan ailelerin ortak tercihleri arasında yer almaktadır. Ayrıca Bosna – Hersek üniversiteleri de kardeş ülke olmasından ve Türklere yaklaşımın sıcaklığından kaynaklı revaçtadır.

En detaylı rehberlik ve danışmanlık hizmetlerinden tutun her türlü belgenin tercümesi ve eğitim kurumuna bizzat elden ulaştırılmasına kadar en özverili ve detaycı yaklaşımla uzun yılları devirmiş durumdayız. Gelecek yıllarda başarıları açıkça görülen öğrencilerimizin de geri dönüşleri sayesinde daha ileriye daha başarılı bir biçimde öğrencilerimizle beraber ilerlemeyi istemekteyiz. Başarının ancak karşılıklı elde edildiğinde gerçek başarı olduğunun farkında olarak rehberlik hizmetlerimizdeki önem kadar öğrencimizden de eğitim sürecini layığı ile bitirmesini beklemekteyiz. Bu konuda daha önce aynı fakülte ve bölümlerden mezun olmuş çalışanlarımız gerekli olduğunda ders içeriklerine ve çalışma şekillerine kadar öğrencilerimize yardımcı olmaya çalışmaktadırlar. Bu bağlamda danışmanlığın bir yerde öğretmenlik olduğunun farkında olarak arzu ettikleri tüm bilgileri ve eksiklerini de tamamlamalarını sağlamaktayız.

Çalıştığı ülkeler: Azerbaycan, Bosna Hersek, Makedonya, Ukrayna, Gürcistan, Kazakistan, Türkmenistan, Kırgızistan, Kosova, Yunanistan, Mısır, Litvanya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Hırvatistan, Sırbistan, Slovakya, Avusturya, Çek Cumhuriyeti Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd Şti İstanbul’da Olan Taksim İstiklal Caddesi No:49/5 adresindedir.